Emoji Switcher İle Telefonunuzdaki Emojileri Değiştirin (root)

Metin mesajlarımızın içerisine duygularımızı katmak için emojileri sıklıkla kullanırız. Hatta bu durum öyle bir boyuta ulaştı ki emoji kullanmadan gönderdiğimiz mesajlar yarım kalmış gibidir. Bu yüzden telefonlarımızda da yüzlerce emoji vardır. Dikkat ettiyseniz eğer telefonlarda emojiler birbirinden farklıdır. LG, HTC, Samsung gibi Android işletim sistemini kullanan markalar Google’ın emoji paketini kullanmak yerine kendi emoji paketlerini kullanırlar. Hakeza iPhone’un emoji paketi de bu cihazlardan farklıdır.

Emojiler

Hal böyle olunca telefonlar arasındaki emoji farklılıklarının yüzünden durum bazen sinir bozucu olabiliyor. Karşıya gönderdiğiniz emoji sizin istediğiniz gibi gitmiyor, telefon değiştirmişseniz yeni emojileri sevemeyebiliyorsunuz… Emoji Switcher uygulaması sayesinde bu gibi sorunlardan kurtulmanız mümkün. Uygulama içerisinden Google, LG, Samsung, iOS, Twitter, Emoji One paketleri arasında geçiş yapabiliyorsunuz.

Emoji Switcher

Ücretsiz bir uygulama olan Emoji Switcher uygulamasında reklamları kaldırmak isterseniz, Twitter veya Emoji One paketlerini kullanmak isterseniz bir miktar ücret ödemeniz gerekmekte. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için de telefonunuzun rootlu olması gerekiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir...

  • 3 Yorum
  1. Gravatar Metin Bıyık dedi ki:

    Samsung Galaxy S3 cihazında bu birşeyi değiştirmiyor yazık ki :/ 4.3 olduğu için desteklemiyor bizede mecbur UNOFFICIAL ROM kurmak düşüyor :)

  2. Gravatar Yusuf dedi ki:

    Ya emoji switcher e giremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.