Merhaba dünya!

Cümleten merhaba, saygılar ve sevgiler efendim. Bir süredir açmayı düşündüğüm bu blogu an itibariyle açmış bulunuyorum. Malumunuz usluer.net üzerinde daha önceden kişisel yazılarımın yanında internet ve WordPress kategorilerine dair de yazılar yayınlıyordum. Fakat yazdığım WordPress yazılarının artık çığrından çıktığını ve kişisel yazılarımın önüne geçtiğini farkedince yanlış yolda olduğumu anladım ve usluer.net’de sadece kişisel yazılarımı yayınlamaya karar verdim. Tabi bunun yanında bildiklerimi de insanlar ile paylaşmam gerekiyor. Neden bilmiyorum ama kendimi buna zorunlu hissediyorum. Çünkü ben de başkalarından çok şey öğrendim ve bu öğrendiklerimi paylaşmazsam ihanet etmiş gibi oluyorum.

Peki neler olacak bu blogda? Öncelikle usluer.net’deki WordPress ve internet kategorisi tabi ki olacak. Ardından C# ve Android uygulama geliştirme üzerine yazılar paylaşmayı düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla da Java anlatabilirim. Hatta videolu dersler bile hazırlayabilirim. Tabi bunların hepsi kendi bilgim dahilince olacak. Bilmediğim bir şeyi size anlatmam çok hoş olmaz. Android üzerine de yazılar yazmayı düşünüyorum. İşe yarar uygulamaları tanıtabilirim.

Genel olarak blogun çizgisi bu yönde olacak. Ama kesinlikle teknoloji blogları tarzında bir blog olmayacak. Artık yeter dedirtecek konuma kadar geldi teknoloji blogları. O yüzden bu blogun sadece, özgün ve kaliteli bir blog olması için elimden geleni yapacağım.

Birkaç gün tema ve eklentiler ile uğraşabilirim. Ardından kategorileri tam olarak ayarlayıp yazı yazmaya başlayacağım. Eğer ki sizin de şunu şöyle yap diyeceğiniz bir öneriniz olursa bana bildirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir...

 • 17 Yorum
 1. Gravatar Çağlar Keskin dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun İsmail Abi. Güzel düşünce bence. Tasarımı da çok hoş görünüyor dolayısıyla iş yapacak gibi duruyor blog.

  Lakin teknoloji blogları hakkında söylediklerine bozuldum :D bugüne bugün bizimde bir teknoloji sitemiz var. Keşke demeseydin böyle :D

 2. Gravatar Tahsin dedi ki:

  Hayırlısı olsun usta.

 3. Gravatar Kerim Potuk dedi ki:

  Hayırlı olsun ismail

 4. Gravatar kralizasyon dedi ki:

  Hayırlı olsun. Çok güzel olmuş :)

 5. Gravatar Derin dedi ki:

  Tasarımını hiç beğenmedim, usluer.net yetmedi bir de orgu çıktı başımıza. Allah’ım büyüksün yarabbimmm!.

 6. Gravatar İbrahim Yılmaz dedi ki:

  Kardeşim, hayırlı uğurlu olsun..

 7. Gravatar Selman dedi ki:

  Hayırlı olsun hocam, takipteyiz.

 8. Gravatar tuncay dedi ki:

  Bizede hayırlı olsun gardaş demek düşer :)

 9. Gravatar Fatih Taşdelen dedi ki:

  Aferin sana çocuk. Çok faydalı bir iş yapıyorsun kutlarım.

 10. Gravatar Halil İbrahim Bestil dedi ki:

  Hayırlı olsun ağabey.

 11. Gravatar Cüneyt dedi ki:

  Hayırlı uğurlu olsun güzel kardeşim. Allah yolunu ve bahtını açık etsin. Şahsen senden bir çok konuda ilham alıyorum. Sevgi ve saygılarımla.

 12. Gravatar Çağrı Mustafa ALKAN dedi ki:

  Yine iyisin, ben de aynı mantıkla başka bir site açtım İsmail ama temayı değiştirsen mi ya? Daha stabil bir tema mantıklı olacaktır.

  • Gravatar Usluer dedi ki:

   Ben mi değiştireyim abi? Vallahi bu tema çok hoşuma gitti benim. Hem responsive hem de bütün isteklerimi karşılıyor. Neresini beğenmedin, söyle hemen ayar geçeyim. :D

 13. Gravatar Ramiz dedi ki:

  Hayırlı olsun şimdiden başarılar diliyorum..

 14. Gravatar Can Dirgen dedi ki:

  Hayırlı uğur olsun. Takip listesine aldım.

 15. Gravatar Bloglava dedi ki:

  selamlar. siteniz beğendim. bu sayfaya kadar tüm konuları okumasam da hepsine göz attım. daha fazla yazarsanız daha fazla takip edeceğimi düşünüyorum. iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.